Andız Pekmezi

3

Son yıllarda andız pekmezinin ünü oldukça artmış durumdadır. Andız pekmezi bir çok kişiye yüksek kazançlar sağlayan bir sektör haline gelmiş durumdadır. Andız pekmezini artık bir çok marketlerde de görmek münkün hale gelmiştir. Andız pekmezini isteyenler güvenilir İnternet üzerinden satış yapan sitelerden de alabilir. Andız pekmezinin bu kadar talep görmesinin nedeni kuşkusuz içerisinde barındırdığı harika esansiyel yağ asitlerine bağlıdır. andız pekmezi öksürüğü kesmesinin yanı sıra aşağıdaki saydığımız rahatsızlıklara da çok faydalıdır.

 1. Saç dökülmelerini önler
 2. Ağızda oluşan yaraları giderir
 3. Ateş düşürücü özelliğe sahiptir
 4. Balgam söktürür ve bronşite çok iyi gelir
 5. Kanı temizler karaciğeri korur.
 6. Dalağı koruyucu özelliğe sahiptir
 7. Gut hastalığını önleyicidir
 8. Alerji, kaşıntı ve egzama, sedef hastalığına çok faydalıdır.
 9. Kalbi ve damarlarını korur
 10. Vücudumuzdaki biriken toksinleri dışarı atmamıza yardımcı olur
 11. Bağırsak sistemi için oldukça faydalıdır. Özellikle bağırsakta oluşan parazitleri etkisiz hale getirir, ishal ve basur oluşumu da engeller.
 12. İdrar yolları için mükemmel bir şifalı bitkidir. İdrar yollarında oluşan iltihabı temizler bunun yanında idrar tutukluğu ve böbrek taşlarına iyi gelir. Yetişkinlerde alt ıslatma sorunu için çok faydalıdır.
 13. Cildimiz içinde oldukça şifalı bir bitkidir. Cildimizde oluşan çıbanlara veya iltihaplara krem haline getirip sürüldüğünde toplar ve dışa atımını sağlar.


Gizlilik Politikası   Teslimat ve İade   Mesafeli Satış Sözleşmesi